Hrt Akdeniz Tv 2017 Yeni Frekans Bilgileri
Kanalın frekans bilgileri 30 Haziran 2016 tarihinde eklendi/güncellendi.
Uydu İsmi: Türksat 3A
Kanal İsmi: Hrt Akdeniz Tv
Frekansı: 12515
Polarizasyon: H - Yatay
Sembol Oranı: 11666
Fec Değeri: 2/3


Uydu Alıcısında Hrt Akdeniz Tv Kanalını Nasıl İzlerim?
Uydu alıcısı üzerinden Hrt Akdeniz Tv kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 3A uydusuna dönük ve ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 3A uydusuna ayarlı çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı uydu alıcılarında transponder ekle, manuel kanal arama veya buna benzer olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında Türksat 3A seçin. Bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12515 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 11666 sayısını girin. Fec değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatın. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız yorum kısmını kullanarak sormaktan çekinmeyin. Frekans bilgilerini doğru girdikten sonra Hrt Akdeniz Tv kanalını izleyebilirsiniz. İyi seyirler
  1. sabahattin sapan

    Frekansi girdim ve kaydettim. Ayni tp var yazdim ve kanal bulunmadi yazdi baktim kanal yok bilgilendirirseniz sevinirim.

  2. ibrahim tüleylioğlu

    sümerler mahellesinde yayınlarınızı izliyemiyoruz sinyal çok zayıf genelde yayın hep kesik (yeni frekansları girmeme rağmen)
    iyi günler

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *