Köy TV 2019 En Yeni Uydu Frekansı

Türksat 4A uydusunda yer alan Köy TV yayınının frekans bilgileri 02 Temmuz 2019 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanı sıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de aşağıda mevcut.
Uydu Adı : Türksat 4A
Frekans : 12685
Polarite : H (Yatay)
Sembol : 27500
FEC : 2/3
Kapsama Alanı : Batı
Şifre : Şifresiz
Kalite : HD
Video PID :
Audio PID :


Köy TV Kanalını Uydu Alıcısında Nasıl İzlerim?

Köy TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12685 sayısını girin. Polarizasyon kısmında H (Yatay) seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz Köy TV yayınının FEC'i 2/3. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.


Köy TV için 1 yorum yapıldı

 1. MERHABA… TÜRKİYE’DE TARIM VE HAYVANCILIĞIN İLK VE ÖNCÜ KANALI OLAN “KÖY TV” DOĞANIN EN GÜZEL RENKLERİNİ DAHA İYİ KALİTEDE İZLEYEBİLMENİZ İÇİN “HD”YAYINLA EKRANLARINIZDA OLMAYA DEVAM EDİYOR.YENİ FREKANS ARALIĞIMIZ

  FREKANS: 12.685
  SEMBOL: 27.500
  YATAY(H)

  ” KÖY TV – KÖYDE HAYAT VAR”
  İYİ ÇALIŞMALAR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir